KONST / Litografier / Färglitografi 15893036
nr 1589 3036
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Signerad, numrerad 134/220. Färglitografi. Bladets mått: 49x65 cm, yttermått inklusive ram: 58x75 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 januari 2024
kl 20:43:32
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube